Istentiszteletek

Ökumenikus Imahét 2019 (Beledi Evangélikus Egyházközség)

Idén január 20-27 között tartjuk meg az ökumenikus imahét alkalmait, melyek a keresztyén egyházak összetartozását hirdetik.

Január 22-én (kedden) 17-kor a katolikus testvéreinknél találkozhatunk. Az alkalom után szeretetvendégségen is együtt lehetünk.

Január 24-én ( csütörtökön) 17-kor a felújított evangélikus templomunkban kezdődik az alkalmunk, utána a gyülekezeti házban még terített asztalok mellett együtt lehetünk.

Gyülekezeti alkalmaink - Beledi Evangélikus Egyházközség

• Minden vasárnap 10 órakor istentiszteletet tartunk gyülekezeti házunkban. Ünnepi alkalmainkat a templomunkban tartjuk.
  • Minden hónap első vasárnapján úrvacsorás alkalmon lehetünk együtt.
  • Vásárosfaluban hónap 1. és 3. vasárnapján 8,30-kor kezdődik istentiszteletünk a katolikus templomban. Edvén minden hónap 2. vasárnapján 8,30-kor találkozhatunk.